Slideshow image اجرای نمایشی حرکات یوگا در همایش پیاده روی خانواده سال 90استان گیلان - شنبه ۵ آذر ۹۰ ساعت ۰۳:۴۴
اجرای نمایشی حرکات یوگا در همایش پیاده روی خانواده سال 90استان گیلان

همایش پیاده روی خانواده صبح روز جمعه 27ام آبانماه در محل پارک ملت  رشت با حضور امیر مجدآرا رئیس محترم فدراسیون ورزشهای همگانی ، استاندار گیلان و تنی چند از مسئولین عالی رتبه استانی ،برگزار گردید.در این برنامه که بطور مستقیم از برنامه صبح و نشاط شبکه 3 سیما پخش می شد،  پسران نوجوان گیلانی به اجرای  نمایشی حرکات  یوگا پرداختند.

                        

به گزارش روابط عمومی ورزشهای همگانی استان گيلان وبه نقل از روابط عمومي فدراسيون ورزش همگاني ، دکتر علی مجدآرا  با حضور در شهر رشت ،  بیست و دومین همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی را از نزدیک زیر نظر گرفت واظهارداشت: این همايش پياده روي نشان داد که فرهنگ ورزش بیش از پیش در بین آحاد مردم نهادینه شده و هیچ عاملی چه بدی آب و هوا و چه عدم وجود جوایز ارزنده ، مانع حضور آنها در عرصه ورزش همگانی نمی شود. 

 

دکتر مجدآرا در پایان خاطر نشان ساخت : خوشبختانه شهر رشت از سه شاخص سلامتی که شامل فاکتورهای تغذیه سالم ، ورزش مستمر و با برنامه و همچنین هوای پاک و سالم می باشد به خوبی بهرمند بوده و مردم این استان هر لحظه در حال تجربه کردن ورزش در هوای پاک می باشند

علی رغم نامساعد بودن شرایط جوی ، ریزش باران و سرد بودن هوا ، چهار نوجوان از اعضای باشگاه سلامت تن و روان کیمیاگران ، به اجرای منظم حرکات یوگا پرداخته و بیش از 80 آسانای یوگا رادر کمتر از 5 دقیقه ، به نمایش درآوردند .

امیرحسین ندیمی ،حامد خاوری ،مرصاد احدپور و علی ولی پور یوگا کاران شرکت کننده در این مراسم بوده اند. خانم سمیرامیس دهنادی مقدم تعلیم و آماده سازی این گروه چهارنفره را برعهده داشتند. 

 


  

 

 

فراخوانی مجدد کد
کد امنیتی را وارد کنید :