Slideshow image برگزاری تور یک روزه یوگا و مدیتیشن در طبیعت - سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۸۹ ساعت ۰۸:۴۵
برگزاری تور یک روزه یوگا و مدیتیشن در طبیعت

تور یکروزه یوگا و مدیتیشن در طبیعت با حضور دهها نفر از اعضای محترم کیمیاگران در روز 27 اردیبهشت ،برگزار شد .

تمرینات یوگای صبحگاهی در ساحل دریا ، مراقبه در فضای کوهستان و گل گاوزبان چینی از مزارع گل گاوزبان بخشی از برنامه های اعضای محترم در این برنامه یکروزه بود .

  تمرینات یوگای صبحگاهی در سواحل زیبای کیاشهر برگزار گردید که مورد توجه تمرین کنندگان یوگا قرار گرفت .یکی از اعضای گروه ضمن اظهار خرسندی از اجرای برنامه های گروهی ، یادآور شد که تنها  تماشای تمرینات زیبای یوگا نیز  میتواند بربینندگان آن تاثیر گذارده و این آرامش ، هماهنگی و تعادل  ،تنها  از طریق  مشاهده به دیگران نیزانتقال یابد .

بعد از صرف نهار که البته پس از طی مسافتی طولانی تا ییلاقات کوهستانی رودسر انجام گرفت ، تمرین مراقبه ای کوتاه با تاکید بر پاکسازی مسیرهای انرژی بدن در کوهستان انجام پذیرفت و تمرین کنندگان از فضای دلپذیر کوهستان در جهت رفع تنشهای جسمانی و ذهنی بهره بردند .

در مسیر بازگشت اعضای محترم ضمن بازدید از مزارع زیبای گل گاوزبان ، به گل گاوزبان چینی پرداخته و از جمع آوری گل های زیبای آن لذت بردند .

             

کشاورزان زحمت کش این مزرعه نیز با نهایت سخاوت از حضور این عزیزان استقبال نمودند .

باشگاه کیمیاگران از  تک تک عزیزانی که با حضور گرم خود در این جمع به آن غنا بخشیده اندتشکر و قدر دانی می نماید و از ده ها نفر از اعضای محترم باشگاه ،که به دلیل تکمیل ظرفیت پذیرش قادر به پذیرششان در گروه نبوده ایم ،  صمیمانه عذرخواهی می نماید .لازم به ذکر است که این اعضای محترم نسبت به درج نام خود در لیست اعضای گروه ، بسیار دیر تر از موعد مقرر اقدام نموده بودند .

امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم با توان کافی پذیرای کلیه اعضای محترم کیمیاگران در تور های یک روزه یوگا و مدیتیشن در طبیعت باشیم .

   

 


  

 

 

فراخوانی مجدد کد
کد امنیتی را وارد کنید :